"Víno je štěstí, radost a láska", říká Petr Kunc, majitel biovinařství BISENC.

První zelené listy na vinné révě z jara, to je ŠTĚSTÍ. Vrací se život do vinic.

Podzimní sklizeň, po dobře odvedené práci, to je RADOST, z kouzelné síly přírody, která oplácí vloženou péči a starostlivost.

A víno, které zraje v sudech a následně se stáčí do lahví, pro Vás, to je LÁSKA.

Tož, ať k vám s každým douškem našeho vína přijde všechno to ŠTĚSTÍ, RADOST A LÁSKA, které jsme do něj vložili.

{ BZENECKÁ OBLAST }

Město Bzenec leží v malebném kraji pod úbočím posledních výběžků Chřibů, kde mírné slunné svahy postupně přecházejí v rovinu, jíž protéká řeka Morava. Přijíždíte-li do Bzence z jihu, nečekaně se před vámi rozprostře panorama města a vinohradů. Tento pohled vás okouzlí. Málokdo však ví, že vlastně zrovna projíždí písčitou polopouští, která svým specifickým klimatem podstatně ovlivňuje část bzenecké vinohradnické oblasti. Rozehřáté písky ohřívají vzduch a teplé větry proudící z tohoto směru způsobují, že teplota je zde vyšší nežli v okolí. Tato oblast patří sice k nejsevernějším vinařským oblastem, ale díky těmto teplým větrům zde má vinná réva velmi příjemné klima.

{ POZVÁNKA DO BZENCE }

Bzenec se rozkládá v krajině vhodné k cykloturistice. Městem a okolím prochází několik značených vinařských cyklostezek, které vám umožní poznat přírodní i historické krásy této oblasti. Na těchto cestách můžete navštívit sklepy firmy BISENC s.r.o., kterých se v okolí stezek několik nalézá a v příjemném prostředí ochutnat vína z produkce firmy.

Garance kvality

Vinohradník a vinař Petr Kunc se výrobě vína věnuje již více jak 22 let.

95% zboží skladem

Díky síti sklepů, vinoték a dopravců jsme schopni expedovat téměř okamžitě.